Modní Aréna

Modní Aréna

Příspěvekod Ciindi » sob črc 14, 2018 9:32 am

Ahoj, už tuto hru hraji dlouhou dobu, nyní mě ale zarazila jedna věc při souboji. Několikrát v několika dnech jsem vyzvala jednu ladynku, která má všechny dovednosti nižší než já (ne o moc, tak o 5-10bodů). Ale přesto ta lady vždy vyhrála. Jak to?
V pravidlech stojí tato věta: "Módní souboj má 3 kola – vkaždém kole jsou vybrány 3 druhy popularity a hodnotí se procentuálně (od 0 do 20)." Nevím, jestli ji chápu správně. Mohl by mi jí někdo blíže vysvětlit?
Je to tedy pouze smůla, že vždy vyhrála ona?
Předem děkuji za odpovědi :)
Ciindi

Re: Modní Aréna

Příspěvekod Adrienne » úte črc 17, 2018 11:52 am

Ciindi píše:Ahoj, už tuto hru hraji dlouhou dobu, nyní mě ale zarazila jedna věc při souboji. Několikrát v několika dnech jsem vyzvala jednu ladynku, která má všechny dovednosti nižší než já (ne o moc, tak o 5-10bodů). Ale přesto ta lady vždy vyhrála. Jak to?
V pravidlech stojí tato věta: "Módní souboj má 3 kola – vkaždém kole jsou vybrány 3 druhy popularity a hodnotí se procentuálně (od 0 do 20)." Nevím, jestli ji chápu správně. Mohl by mi jí někdo blíže vysvětlit?
Je to tedy pouze smůla, že vždy vyhrála ona?
Předem děkuji za odpovědi :)

Systém vždy přidává ke každé popularitě náhodné body, když se podíváš na souboj a zkontroluješ si svoje vlastní body popularity, pak uvidíš, že ani tvoje popularita není taková, jakou ve skutečnosti máš.
Adrienne

Zpět na Pomoc