Převod účtů z klasické verze Lady Popular

Převod účtů z klasické verze Lady Popular

Příspěvekod Adrienne » úte lis 29, 2016 3:49 pm

Milé ladynky,
jak jistě z Oznámení víte, máte poslední příležitost převést položky ze staré verze Lady Popular do hry Lady Popular Módní Aréna, abyste o ně nepřišly, protože klasická verze hry Lady Popular bude 12.12.2016 ukončena.
Hráčky, které jsou registrované přes oficiální stránku, mají možnost převodu přímo ve hře Lady Popular.
Hráčky, které jsou registrované přes duelovky.cz, pak musí kontaktovat podporu v Módní Aréně a položky jim budou následně převedeny programátory. Nezapomínejte, že podpora v klasické verzi byla dávno ukončena, proto je nutné kontaktovat podporu v Módní Aréně.

Některé hráčky, které hrají přes duelovky.cz, si toto oznámení mylně vysvětlují a očekávají, že jejich účty budou převedené z duelovek.cz na oficiální stránku hry. Většina z nich pravděpodobně klasickou verzi nehrála a neznají tedy rozdíl mezi klasickou Lady Popular a novou verzí Lady Popular Módní Aréna.

Klasická verze Lady Popular a Lady Popular Módní Aréna jsou dvě odlišné hry, pokud hrajete pouze Módní Arénu, pak se nemusíte obávat, že byste po 12.12.2016 nemohly dále hrát. Tato hra samozřejmě ukončena nebude a budete se do ní přihlašovat tak, jak jste zvyklé.

Do přílohy vám vkládám dva obrázky přihlašovacích stránek - první je z oficiální stránky, druhý obrázek je pak z duelovek.cz.
Pokud hrajete klasickou verzi a máte v ní tedy aktivní účet, kterého se tento převod týká, pak se do ní přihlašujete v dolním řádku těchto přihlašovacích stránek:
- u oficiální stránky na Pokud máte účet v klasické verzi KLIKNĚTE ZDE
- u duelovek.cz na Hrajte starou verzi Hrajte nyní
Pokud toto přihlášení nepoužíváte, pak je víc než pravděpodobné, že účet v klasické verzi nemáte a nemusíte si s tímto převodem nijak lámat hlavinku, protože se vás vlastně vůbec netýká. :D

Tím je zodpovězený váš častý dotaz, kterou verzi hrajete. Pokud se přihlašujete pouze oranžovou možností PŘIHLÁSIT SE (oficiální stránka) nebo fialovou možností HRÁT NYNÍ (duelovky.cz), pak hrajete Lady Popular Módní Aréna. A jak už jsem psala o pár řádek výše, převod se vás nijak netýká.

LP.png
LP.png (78.94 KiB) Zobrazeno 1505 krát


Duelovky.png
Duelovky.png (234.23 KiB) Zobrazeno 1505 krátPro názornost ještě přikládám obrázek z klasické verze Lady Popular:

Lady Popular.jpg
Lady Popular.jpg (140.19 KiB) Zobrazeno 1491 krát


Adrienne
 
Příspěvky: 854
Registrován: úte srp 07, 2012 12:01 pm

Zpět na FAQ

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron