Převod účtů

Převod účtů

Příspěvekod Adrienne » úte lis 29, 2016 12:06 pm

Milé dámy,
po měsících váhání se Tým Lady Popular rozhodl ukončit klasickou verzi hry - Lady Popular.
Takže bychom vás tímto rádi informovali, že nyní máte možnost převést své nejcennější věci ze svého účtu v Lady Popular na svůj účet v Lady Popular Módní Aréna!
Vezměte, prosím, na vědomí, že pokud chcete své věci převést, musíte mít lady v Lady Popular Módní Aréna. Pokud ji nemáte, vytvořte si ji, prosím, před zahájením převodu. Pokud již hrajete Lady Popular Módní Arénu, můžete své položky převést na účet, který již vlastníte.
Bohužel, vzhledem k nekompatibilitě těchto dvou her, není možné převést všechny věci, zde máte seznam věcí, které budou převedeny (pečlivě si tento seznam zkontrolujte):

* oblečení vaší lady - veškeré oblečení z vašeho šatníku s výjimkou těch, které nikdy nebyly přidány do Lady Popular Módní Aréna. Všimněte si, že některé oblečení nelze převést z technických důvodů (odměny za Úspěchy v Módní Aréně, konečné odměny ve Šťastných kartách, korunky získané za pódia, dárky za potvrzení emailu a liku na Facebooku a speciální nabídky)
* všechny účesy, které jste zakoupily nebo získaly v událostech
* vzhled vaší lady (nos, rty, oči) získané z událostí
* veškerá auta vyhraná v událostech
* diamanty - s kurzem 5:1 (5 diamantů v Lady Popular = 1 diamant v Lady Popular Módní Aréna)

Vše, co musíte udělat pro převod svého účtu, je jít na Možnosti>Převod účtu a vyplnit uživatelské jméno a heslo svého účtu v Lady Popular Módní Aréna.
Po potvrzení převodu obdržíte položky na účtu Lady Popular Módní Aréna po 48 hodinách. Až bude převod dokončen, nebude již možné hrát se svým účtem v Lady Popular (bude automaticky zastaven).

Důležité upozornění:
Nelze převést položky z vícero účtu v Lady Popular na jeden účet v Lady Popular Módní Aréna!
Převod je k dispozici v rámci stejné verze (například pokud hrajete v Lady Popular Bulharsko, není možné převést položky na účet v Lady Popular Módní Aréna International).
Módní body za převedené položky nebudou přidány na účty v Lady Popular Módní Aréna.
Není možné zadat automatický převod u hráček, které hrají prostřednictvím herního portálu duelovky.cz - tyto hráčky nás musí kontaktovat přes Podporu hry Lady Popular Módní Aréna a poslat nám tyto údaje - uživatelské číslo účtu, jméno lady a registrační email.

Upozorňujeme, že tato možnost bude k dispozici do 09.12.2016.
Také mějte na paměti, že hra bude ukončena 12.12.2016.

S pozdravem,
tým hry Lady Popular
Adrienne
 
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 07, 2012 12:01 pm

Zpět na Zprávy/Oznámení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník